Publicat 19 Ian 2019 | Reactualizat 18 Feb 2019 | Expiră 19 Feb 2019

GHID TURISTIC in HURGHADA & SHARM EL SHEIKH - EGIPT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti serios, dedicat, vesel, politicos si cu bun simt te asteptam in echipa noastra!
Cerinte:

  • atestat ghid de turism, studii, certificatari sau cursuri in domeniu (si/sau student/proaspat absolvent al unei facultati de profil Geografie/Turism)
  • cunoasterea limbii engleze sau arabe nivel mediu/conversational
  • experienta in vanzari si relatii cu clientii reprezinta un avantaj
  • permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj
  • persoana dinamica (varsta maxima 35 ani)
  • cunoasterea limbii arabe reprezinti un avantaj
Job-ul presupune deplasarea in EGIPT pe o perioada de aproximativ 7 luni (in perioada sezonului aprilie-octombrie).
Activitatea NU se desfasoara in Romania!

Descrierea jobului

  • coordoneaza programele turistice in derulare;
  • ofera informatii de interes turistilor;
  • deruleaza activitati administrative in timpul programelor turistice si dupa incheierea lor;
  • pregateste materiale informative pentru turisti;
  • ofera informatii grupului, atat inainte cat si in timpul programului;
  • promovarea programelor cu caracter optional catre clienti;
  • gestioneaza in mod responsabil mijloacele de plata incredintate pe timpul programului;
  • face propuneri de imbunatatire a programelor turistice pe baza propriei experiente si a sugestiilor turistilor;
  • rezolva situatiile neprevazute care pot aparea pe parcursul excursiei;
  • raporteaza situatiile critice;

Suntem SKYMAX HOLIDAYS - agentie touroperator Egipt, iar partenerul nostru din Romania este Agentia de turism KUSADASI.
Cautam noi colegi pentru un job de vara in Hurghada & Sharm el Sheikh..
Cei interesati pot trimite CV-uri la adresa de e-mail: [email protected]

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

GHID TURISTIC in HURGHADA & SHARM EL SHEIKH - EGIPT  -  AGENTIA DE TURISM KUSADASI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles