Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 15 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Ghid Insotitor - Reprezentant

10 posturi

Candidatul ideal

- absolvent de studii superioare sau al unui curs de formare profesionala in domeniul turismului;
- disponibilitate pentru deplasari de lunga durata(3-6 luni/an);
- cunostinte temeinice de limba engleza, limba greaca constituie un avantaj;
- persoana organizata, muncitoare, cu prezenta de spirit;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- cunostinte de baza MS Office (prelucrare date Excel, redactare Word);
- posesor pemis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Preluarea grupurilor de turisti si insotirea acestora la destinatie(Grecia, de regula), cu autocarul;
- Cazarea turistilor;
- Informarea turistilor cu privire la statiune, unitatea de cazare, programele optionale, etc;
- Legatura cu partenerii locali;
- Rezolvarea eventualelor probleme aparute pe parcursul excursiei/sejurului;
- Insotirea grupului de turisti la revenirea in tara.
Beneficii:
- cazare, masa pe durata deplasarii;
- bonusuri si comisioane;
- participarea la stagii de pregatire profesionala si excursii de informare;
- salariu motivant.

Europa Travel, agentie de turism touroperatoare - www.europatravel.ro.

Ghid Insotitor - Reprezentant  -  BEST TRAVEL SERVICES - EUROPA TRAVEL