Gestiune depozit

Vest Food Service - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3800 - 4200 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta 2-5 ani in domeniul gestiunii
  • Capacitati de organizare, comunicare, si relationare cu persoane care lucreaza in depozit
  • Persoana foarte ordonata, calma, orientata spre rezultate
  • Persoana ordonata, organizata si atenta la detalii
  • Disponibilitatea de a lucra orele suplementare pentru implementarea obiectivelor propuse
  • Disponibilitatea de a lucra la temperaturi 4-6 grade.
  • Integritatea, corectitudine si responsabilitate in gestiune
  • Cunostinte de baza in operarea calculatorului
  • Atitudine pozitiva si implicare in activitate
  • Spirit de observatie si capacitate de concentrare si memorare

Descrierea jobului

  • Verificarea marfurilor care intra şi ies din gestiune
  • Completeza actele cu privire la operaţiile din gestiune
  • Corelarea gestiunii stocurilor din depozit cu cea din sistem
  • Se asigura ca marfa este livrata cu toate documentele necesare
  • Face inventarele periodice a stocurilor
  • Programul de lucru de la ora 7 la 18, cu posibilitate extindere in unele zile lucratoare. In zile de sambata se va lucra cateva ore de dimineata

Beneficii:
  • Cresterea salariala in functie de performanta
  • Orele suplementare se vor plati separat
  • Masa calda si o pauza de 1 ora
  • Rambrusarea transportului pana la locul de munca.

Vest Food Service companie infiintata in anul 2013 comercializeaza produse premium pe piata HORECA si produce si comercializeaza produse premium pentru piata de retail. Compania se bazeaza pe calitatea inalta in prestarea serviciilor si a comunicarii in domeniul producerii si a vanzarii produselor. Valorile care ne caracterizeaza sunt: onestitate, excelenta in serviciile si calitatea produselor oferite.
Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos