Publicat 06 Dec 2017 | Reactualizat 03 Ian 2018 | Expiră 06 Ian 2018

GESTIONAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti o persoana activa si iti place sa te implici? Esti exact ceea ce cautam!
Agress Business Angajează Gestionar Depozit

Cerinte:

  • Studii medii
  • Cunostinte de utilizare PC
  • Organizare si orientare spre rezultate
  • Atitudine pozitiva, gandire analitica si adaptare la situatie
  • Persoana organizata, deschisa, cu capacitate de lucru in echipa si intiativa

Descrierea jobului

  • Coordoneaza/Organizeaza activitatea depozitului si raspunde de gestiunea acestuia
  • Gestioneaza marfurile din depozit si livrarea lor catre departamentele client
  • Intocmeste rapoarte periodice, urmarind activitatea departamentala din punct de vedere al consumurilor specifice ariei sale de interes
  • Verifică identitatea și integritatea produselor recepţionate (cantitativ, calitativ) si verifica existenta certificatelor de conformitate
  • Realizarea de inventare in punctele de lucru ale companiei

Descrierea companiei

Expirat
GESTIONAR  -  Agress Business

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles