GESTIONAR

EFD INDUCTION SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Vrei sa modelezi in mod activ viitorul?

Bun venit la EFD Induction!

SMART - asta suntem, la fel ca produsele noastre: pentru ca tehnologia noastră de inductie are un
potential uimitor pentru aplicatii industriale. De la convertoare mobile mici la sisteme complet
automate, oferim clientilor nostri solutii adecvate pentru cele mai dificile sarcini de incalzire
inductiva. Cu peste 70 de ani de experienta in industrie, suntem acum unul dintre cei mai mari
producatori de sisteme industriale de incalzire prin inductie, cu centre de productie, vanzari si
service la nivel mondial. Continuam sa scriem povestea noastra de succes cu inovatie si pasiune.

Cautam supererou care are:
  1. Experienta anterioara intr-un post similar;
  2. Cunoștințe de operare PC (programe informatice de gestiune a stocurilor, sisteme ERP).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  1. Eliberarea materialelor din magazie în baza solicitărilor interne;
  2. Verificarea şi recepţionarea produselor (cantitativ şi calitativ) în conformitate cu documentele de însoţire a mărfii;
  3. Inregistrarea receptiilor de marfa in sistemul ERP;
  4. Manipularea, transportul și depozitarea produselor;
  5. Evidenta si actualizarea stocului;

EFD Induction ofera:
  1. Conditii de lucru moderne si pachet salarial aliniat cu tendintele pietei;
  2. Tichete de masa si asigurare medicala pentru tine si familia ta cu acoperire extinsa;
  3. Traininguri de specialitate si concediu de odihna, care poate ajunge pana la 31 de zile;

Daca te regasesti în cele de mai sus, atunci suntem nerabdatori sa impartasim experienta si
experientele in domeniu de aceea te invitam sa aplici.

  • EFD Induction este o companie multinationala cu filiale pe tot globul;
  • Producem sisteme avansate de incalzire bazate pe tehnologia de inductie;
  • Clientii nostrii sunt in diverse industrii cum ar fi : industria automotive, electro-tehnica ,mecanica si tubulatura;
  • Grupul EFD Induction a investit puternic in locatia din Romania in ultimii ani;

Valorile companiei: Respect, Incredere, Cooperare si Pasiune

Publicat 10 Oct. 2022 Reactualizat 7 Nov. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.