GESTIONAR

SCHUMAG ROMANIA S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Experienta in gestiunea industriala;
  • Permis pentru motostivuitor, autorizat ISCIR;
  • Cunostiinte / notiuni despre milimetru (zecime, sutime);
  • Cunostiinte operare calculator;
  • Disciplina;
  • Seriozitate;
  • Lucru in echipa;
  • Fara vicii.

Descrierea jobului

Descriere job:
  • Descarcare incarcare camion marfa / piese finite;
  • Participa la inventarul anual;
  • Recepţie materie prima;
  • Înregistrarea intrărilor şi ieşirilor materiei prime din magazie;
  • Înregistarea corectǎ în evidenţa firmei a bonurilor de consum materie prima;
  • Eliberarea / transportul materiei prime din magazie în producţie;
  • Manipulare / ridicare conform normelor de securitate si sanatate in munca;
  • Golirea şpanului şi a deşeului de fier din secţia de producţie pe platforma exterioarǎ pentru colectare a deşeurilor;
  • Alte activitati care implica utilizarea stivuitorului si transpaletei electrice;
  • Participarea directǎ la acţiunile de cântǎrire, încǎrcare şi expediere a deşeurilor.

Beneficii:
  • Salarizare negociabilă în funcție de experiență și testare tehnică;
  • Tichete de masă la valoarea maxima legala;
  • Prime de sărbători;
  • Al 13-lea salariu;
  • Plată ore suplimentare: 200%;
  • Transport gratuit din Timișoara sau decontat din localitățile limitrofe;
  • Concediu: 24 zile/an;
  • Program: 1 schimb de 8 ore, Luni-Vineri;
  • Contract: Direct cu angajatorul, 3 luni proba+nedeterminat;
  • Se asigura instruirea necesara;
  • Echipament de lucru si protectie gratuit.

Companie: Multinațională din domeniul producției de piese de precizie (prelucrarea metalului prin așchiere)
Localitate: Timișoara (Platforma Industrială Incontro, Calea Șagului)
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 28 Iul. 2022 Expiră 31 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.