Gestionar

SC Gradinariu Import Export SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati in operarea PC;
  • Capacitate de a lucra cu date si cifre;
  • Abilitati de analiza, sinteza si interpretare a informatiilor;
  • Abilităti de comunicare, cooperare si spirit de echipa;
  • Corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp si de a respecta termene limita;
  • Se comportă diplomat, politicos, amabil, primitor cu toate persoanele cu care intră în contact;
  • Atentie catre detalii;
  • Plăcere și abilitate de a învăța lucruri noi

Descrierea jobului

  • Organizeaza activitatea in cadrul depozitului de marfuri.
  • Supravegheaza si coordoneaza modul de incarcare,descarcare a marfii;
  • pregateste marfurile pentru livrare catre clienti;
  • asigura gestiunea fizica a stocului de marfa in baza documentelor de intrare si de iesire;
  • opereaza in stoc miscarile de marfa conform documentelor fiscale.;
  • efectueaza periodic inventarul stocului de marfa- conform procedurilor interne
  • Intocmeste si inregistreaza avizele si facturile in sistemul de gestiune a stocurilor.

Beneficii:
  • pachet salarial competitiv;
  • Beneficiile suplimentare (asigurare de sănătate, tichete de masă etc.);
  • profesionalism, stabilitate și seriozitate;
  • provocări profesionale si oportunități de dezvoltare personală;
  • echipa tanara, dinamica, deschisa la nou.

GRADINARIU IMPORT EXPORT S.R.L. is a Romanian company with more than 20 years of experience, having a consolidated leading position, as an equipment integrator for big and complex projects, in construction, roads, waste management, emergency and agricultural areas, for both private customers as well as for authorities, through direct sales and/or through public tenders.

Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.