GESTIONAR

EFD INDUCTION SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experienta anterioara intr-un post similar
  • Cunoștințe de operare PC (programe informatice de gestiune a stocurilor, sisteme ERP);
  • Atestat motostivuitorist/manevrant (constituie avantaj).
  • Limba engleza mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Eliberarea materialelor din magazie în baza solicitărilor interne.
  • Verificarea şi recepţionarea produselor (cantitativ şi calitativ) în conformitate cu documentele de însoţire a mărfii;
  • Inregistrarea receptiilor de marfa in sistemul ERP.
  • Manipularea, transportul și depozitarea produselor;
  • Evidenta si actualizarea stocului;

EFD Induction ofera:
  • Conditii de lucru moderne si pachet salarial aliniat cu tendintele pietei;
  • Tichete de masa si asigurare medicala cu acoperire extinsa;
  • Firma asigura transportul de la Piata Sudului si retur, fiind situata in comuna Vidra , la 20 min de la Piata Sudului.

EFD Induction este o companie multinationala cu filiale pe tot globul.
Producem sisteme avansate de incalzire bazate pe tehnologia de inductie.
Clientii nostrii sunt in diverse industrii cum ar fi : industria automotive, electro-tehnica , mecanica si tubulatura .
Grupul EFD Induction a investit puternic in locatia din Romania in ultimii ani.
Echipa din Romania creste rapid extinzandu-se incontinuu. Locatia: zona industriala a Bucurestiului, comuna Vidra, judetul Ilfov.
Valorile companiei: Respect, Incredere, Cooperare si Pasiune
Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 18 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos