Gestionar

Elis Pavaje - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

1. Studii medii tehnice,
2. Experienta min 3 ani in domeniu,
3. Cunostiinte operare MS Office,
4. Engleza/ germana - avantaj,
5. Disponibilitate de lucru la program prelungit;
6. Rezistenta la stres;
7. Bun organizator, ordonat cu spirit de intiativa;
8. Experienta in lucrul cu oamenii;
9. Atestat motostivuitorist - avantaj.

Descrierea jobului

1. Experienta in operarea lucrul cu oamenii, in relatii de subordonare
2. Salariu negociabil in urma interviului;
3. Beneficii: transport asigurat, bonuri masa, prime anuale merit .

Principalul producator de pavaje, borduri si prefabricate usoare din beton vibropresat din Romania, cu o vechime de 20 de ani pe piata, cu doua unitati de productie la Stoenesti de Prahova si Petresti de Alba.
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos