Publicat 15 Feb 2021 | Expiră 18 Mar 2021

GESTIONAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experinta anterioara in gestiune, in accesorii pt tapiterie / constituie avantaj;
- respectarea conditiilor de depozitare contribuind la aranjarea eficienta a depozitului;
- persoana cu abilitati excelente de organizare, corecta, analitica, motivata, comunicativa, cu viziune;
- persoana capabila sa ia decizii, responsabila;
- orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;
- dorinta de a invata.

Descrierea jobului

- efectueaza receptia-pastrarea-livrarea marfurilor;
- organizeaza si participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a materialelor;
- efectueaza transferul de materiale din depozit in productie;
- lucreaza cat mai eficient, cu scopul de a primi/expedia toate produsele in timpul alocat;
- raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
- respecta legislatia de gestiune a stocurilor;
- utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
- preda marfa catre client conform documentelor emise;
- ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii.

GELADI SRL cu sediul in com. Pufesti, Vrancea activeaza pe piata interna avind activitatea de baza distributia de materii prime si accesorii pentru industria tapiteriei ! De asemenea Geladi srl activeaza cu doua fabrici de productie : fabrica de saltele si fabrica de miezuri elastice si arcuri pentru tapiterii.

Expirat
GESTIONAR  -  SC GELADI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles