Publicat 24 Mai 2020 | Reactualizat 23 Iun 2020 | Expiră 24 Iun 2020

Gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- punctualitate, gestionare buna a timpului dе lucru, capacitate dе organizare si follow-up
- responsabilitate faţă dе munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
- persoana organizata, ordonata, responsabila, punctuala, muncitoare
- capabila sa lucreze intr-un sistem dinamic, sa dea dovada de flexibilitate
- experienta minim 12 luni in gestiune
- experienta in lucrul cu gestiuni cu peste 1000 repere constituie un avantaj
- permis de motostivuitor constituie un avantaj
- un candidat motivat, energic, cu abilitati dе lucru intr-un mediu aflat in continua dezvoltare

Descrierea jobului

-receptionarea marfii primite de la furnizori
-pregatirea si verificarea marfii spre livrare
-stivuirea si aranjarea marfii in spatiul de depozitare
-verificarea permanenta a stocurilor
-gestionarea stocului faptic al companiei

Beneficii:
* Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie dе performanţă, tichete dе masă);
* Masina servici;
* Instrumente dе lucru performante;
* Oportunitate dе a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;
* Program dе lucru luni-vineri 08-17

Anko Impex face parte din elita firmelor de distributie cu o echipa de aproximativ 40 de oameni ce activeaza in piata materialelor de constructii si a produselor profesionale pentru vopsitorie auto.

Infiintata inca din 1994 compania are acoperire la nivelul a 6 judete Iasi, Suceava, Neamt, Bacau, Vaslui si Botosani, reusind sa aprovizioneze lunar peste 1000 de clienti cu cele peste 2000 de produse comercializate.

Suntem cei mai mari distribuitori ai producatorului Policolor cu brand-urile sale celebre deja Spor, Deko Professional, Casabella, Klar professional.

Expirat
Gestionar  -  Anko Impex

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles