Publicat 05 Dec 2019 | Expiră 05 Ian 2020

GESTIONAR

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- capacitate de planificare si organizare a activitatii;
- cunostinte privind managementul stocurilor, constituie avantaj cunostinte de operare cu sistemul VMS (pistol de scanat);
- cunostinte MS Office- cunostinte limba engleza;
- carnet conducere categoria B;
- constituie avantaj carnet stivuitorist;
- abilitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Descriere:
- planifica, organizeaza, coordoneaza si conduce activitatile specifice din cadrul depozitului;
- analizeaza, decide si confirma respectarea termenelor de pregatire a comenzilor de produse in functie de termenele de livrare solicitate;
- se asigura de existenta si corectitudinea tuturor documentelor de intrare/iesire;
- monitorizeaza operarea in sistemul de evidenta informatica a societatii miscarile de produse din depozit;
- raspunde de corectitudinea inventarelor si de corectitudinea datelor si informatiilor pe care le introduce in sistemul de evidenta informatica al societatii;
- asigura gestiunea informatizata a stocurilor;
- coordoneaza activitatea de depozitare si gestionare si pregateste comenzile pentru livrare, folosind sistemul de operare VMS;
- asigura pastrarea materialelor pe sortimente,tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare;
- elibereaza marfurile in baza notelor de comanda aprobate;
- ia masuri de mentinere a stocurilor in limitele optime.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru tanar si dinamic.

Euro Vial Lighting a luat fiinta in 8 martie 1996 si este o companie cu sediul central in Constanta, cu capital integral privat romanesc, activand in domeniul distributiei de materiale si echipamente electrice.
Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Arelux, Redo, Elba, Eaton, Gewiss, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB,Electroplast, Nexans etc.).
Cu un portofoliu de produse mai mare de 50.000 referinte, din care peste 7500 stocate în depozitele proprii, Euro Vial Lighting poate oferi solutii pentru fiecare segment al pietei sau pentru cerintele fiecarui client.
Euro Vial Lighting are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Brasov, Iasi. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.

www.eurovial.ro

Expirat
GESTIONAR  -  EURO VIAL LIGHTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles