Publicat 22 Aug 2019 | Reactualizat 21 Sep 2019 | Expiră 22 Sep 2019

Gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal are minim studii medii finalizate, carnet stivuitorist, cunostinte PC, bune abilitati de comunicare, experienta anterioara pe un post similar, abilităţi de rezolvare a problemelor, disponibilitate pentru munca în echipă.

Descrierea jobului

Atributii:
- receptia calitativa si cantitava a marfurilor care intra in depozit;
- pregatirea marfurilor comandate de clienti conform facturii, avizului sau dispozitiei de pregatire;
- manipularea, pastrarea, dispunerea pe articole a marfurilor din depozit, conform regulilor de depozitare in vigoare astfel incat sa se evite deteriorarea acestora;
- verificarea periodica, prin sondaj, a stocurilor prin compararea stocului scriptic cu cel faptic;
- mentinerea ordinii si a curateniei in depozitul de marfuri;
- alte atributii conform fisei postului.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv, tichete de masa:
- program de lucru: Luni-Vineri, 08:00 – 16:30.

Societate comerciala cu capital belgian cu sediul în Bucuresti, specializata in distributia de materiale termo-, fono-, si hidroizolante pentru constructii si instalatii, sisteme de constructie uscata si de materiale geosintetice.
www.ravago.ro

Expirat
Gestionar  -  Ravago Rom SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles