Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minimum studii liceale;
- Capacitate de organizare a timpului, a sarcinilor la locul de munca;
- Abilitati de munca in echipa, buna colaborare cu managementul si colegii;
- Integritate, seriozitate si implicare;
- Permis de conducere Cat. B.

Descrierea jobului

- Preia facturile de la furnizori;
- Verifica corectitudinea cantitatilor;
- Introduce facturi in sistem (NIR-uri);
- Pregateste marfa pentru livrarea catre client;
- Elibereaza produse din depozit pe baza de aviz, factura;
- Incarca si descarca marfurile;
- Asigura integritatea si securitatea marfurilor;
- Indeplineste normele zilnice, conform contractului individual de munca;
- Primeste, pastreaza si incarca bunurile/marfurile numai cu acordul/avizul sefilor ierarhici;
- Asigura paza materiala si juridica a marfurilor pe care le manipuleaza;
- Satisface in timp util comenzile pentru incarcarea/descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute;
- Ia toate masurile necesare pentru protectia impotriva distrugerilor sau deteriorarii sub orice forma a marfurilor;
- Foloseste timpul de munca exclusiv pentru indeplinirea sarcinilor de serviciu cuprinse in atributiile si indatoririle sale sau care sunt dispuse de sefii ierarhici.

Amplasat în Iasi, unul dintre cele mai frumoase și pline de semnificații orașe ale României, Pleiada Boutique Hotel este un univers elegant și versatil al confortului și ospitalității. Resursele și facilitățile complexului au fost atent gândite pentru a oferi musafirilor pretențioși și avizați o excelentă alternativă de cazare pe durata vizitei la Iași, servicii impecabile de restaurant, precum și condiții deosebite pentru organizarea de evenimente și petrecerea timpului liber.

Expirat
Gestionar  -  Pleiada Boutique Hotel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles