de ani Fără Frică...

Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Cunostinte legislative in domeniul sau de activitate
Cunostinte in domeniul economic
Rezistenta la stres si effort fizic
Spirit de echipa
Permis auto

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Realizeaza actiuni de manipulare de materiale,
Opereaza in sistemul contabil (Navision)
Inregistreaza bunurile material intrate in depozit conform documentelor insotitoare
Asigura receptia cantitativa si calitativa pe baza certificatelor de calitate a bunurilor intrate in deposit
Solicita documente pentru toate bunurile intrate sau iesite din deposit
Elibereaza bunuri de magazile numai cu forme legale: bon de consum, bon de predare, bon de transfer, bon de restituire
Opereaza in fisele de magazine toate documentele de intrare-iesire a bunurilor

VEOLIA ENERGIE ROMANIA parte din Veolia Grup, lider mondial in servicii pentru energie, apa si mediul inconjurator. Prezenta in 35 de tari, Veolia a inregistrat in 2012 o cifra de afaceri de 8,9 Md € si gestioneaza peste 800 retele de caldura si frig la nivel global. Fiind prezenta pe cinci continente, VEOLIA lucreaza cu societati industriale si autoritati ale administratiei publice locale si populatiile acestora pentru a asigura utilizarea optima a resurselor. Pentru a lucra si mai indeaproape cu clientii nostri, pentru a reuni cele mai bune practici ale noastre si a imbunatati cunostintele noastre privind pitele nationale am adoptat o noua structura organizatorica bazata pe o unica VEOLIA. VEOLIA ENERGIE ROMANIA este lider in domeniul serviciilor de eficienta energetica. In Romania este prezenta in orasele: Bucuresti, Otopeni, Ploiesti si Iasi. Eficienta energetica, gestionarea eficienta a retelelor de racire si de incalzire; producerea de energie verde, acestea sunt doar cateva exemple privind expeertiza noastra unica pentru o lume durabila.

Expirat
Gestionar  -  Veolia Energie Iasi

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles