Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Experiența pe un post similar minim 2 ani;
  • Cunostinte solide de Contabilitate primara;
  • Atestat stivuitorist reprezinta un avantaj;
  • Utilizarea sistemelor informatice de tip ERP;
  • Cunostinte medii de operare PC;
  • Corectitudine, seriozitate, responsabilitate și implicare

Descrierea jobului

- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- Opereaza in stoc miscarile de marfa
- Pastreaza documentele justificative legate de miscarea stocurilor
- Efectueaza lunar sau la cerere inventarul stocului de marfa
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei
- Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
- Ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei
- Respecta legislatia in vigoare de gestiune a stocurilor
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor
- Efectueaza transferurile de marfa din depozitul central catre alte gestiuni din cadrul complexului

Therme este cel mai mare centru de wellness, relaxare si entertainment din Europa. Este locul în care natura si tehnologia se îmbina perfect pentru a aduce experiente exceptionale fiecarui vizitator. Inovatiile si designul unic sunt cele care ne recomanda: avem cel mai mare acoperis retractabil din lume, cea mai mare padure de palmieri din Europa.

Felul în care gândim se reflecta si în ceea ce priveste oamenii cu care alegem sa lucram. Avem o echipa exceptionala, capabila sa pastreze cele mai înalte standarde de calitate zi de zi. Pentru tine, asta înseamna oportunitatea de a lucra alaturi de cei mai buni si de a creste rapid într-un mediu profesional unic. La Therme, jobul la care te pricepi devine cariera pe care ti-o doresti.

Expirat
Gestionar  -  THERME BUCURESTI