Publicat 07 Mai 2018 | Expiră 11 Mai 2018

Gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania Alpin 57 Lux, unul din cei mai mari producători autohtoni de înghețată și produse de patiserie, angajeaza, pentru punctul de lucru Galati gestionar.
Candidatul trebuie să:

- Aibă cunoștințe de operare pe PC;
- Persoană cu aptitudini organizatorice, responsabilă si de încredere;
- Răbdare, atenție la detalii;
- Dispus să învețe modalități de lucru specifice companiei;
- Experiența în domeniu constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Recepționează, inventariază, eliberează marfuri pe bază de documente specifice;
- Verifică, întocmește și procesează documentele care însoțesc produsele;
- Atribuții de organizare a punctului de lucru.

Alpin57 Lux este una dintre cele mai mari companii producatoare de inghetata si produse de patiserie din Romania, fiind prezenta pe aceasta piata din anul 1994. In anul 2016 compania a devenit membra al grupului leton, Food Union, unul dintre cei mai mari jucatori pe piata de lactate si inghetata la nivel European, dar si cu un bussiness in plina dezvoltare pe piata din Asia.

Mai multe detalii http://www.alpin57lux.com/

Candidatii pot aplica si direct, pe site-ul companiei http://www.alpin57lux.com/cariere.php

Expirat
Gestionar  -  SC Alpin 57 lux SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles