Publicat 12 Ian 2018 | Reactualizat 11 Feb 2018 | Expiră 12 Feb 2018

GESTIONAR

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PROFIL CANDIDAT:

Cautam o persoană energică, cu atenție la detalii, cu abilități de comunicare și relaționare, cu experiență în gestionarea unui depozit de materiale, riguroasă în completarea formularelor necesare desfășurării activității și organizata;
Absolvent/ă de cel puțin studii medii, fără cazier, bun utilizator al computerului și cu abilitatea de a lucra cu un soft specializat în ținerea evidentei stocurilor;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATILE JOBULUI:

Recepție marfa calitativ/cantitativ (reactivi, consumabile și alte materiale), depozitare și trimitere către departamentele interesate a produselor livrate de către furnizori, verificând termenele de valabilitate și în același timp, pregătire pentru transport a materialelor destinate consumului în laboratoarele Synevo din țară;
Asigura menținerea bunelor relații cu furnizorii si companiei și cu clientii interni.

OFERTA NOASTRA:

Bonusuri, beneficii,lucrul intr-o echipa tanara, intr-o companie internationala, cu un sistem de beneficii colaterale si un salariu motivant

www.synevo.ro

Synevo este un brand international specializat in servicii de laborator medical, prezent in Romania, Germania, Ukraina, Belarus, Polonia, Republica Moldova (cu proiecte de extindere in Bulgaria, Turcia si Serbia).

In Romania, Synevo reprezinta o retea de 16 laboratoare si 76 centre de recoltare, care ofera de la teste uzuale pana la teste de diagnostic avansat, inca din anul 1995. Cu aproape 700 de angajati, o paleta de investigatii de peste 1700 teste si 7.800.000 analize medicale/ an, Synevo Romania este cel mai mare prestator integrat de servicii de laborator medical, avand totodata o unitate centrala de referinta - Laboratorul Central (platforma Comerciala Militari).

La baza succesului nostru stau: calitatea serviciilor, colaborarea permanenta cu medicii clinicieni, si nu in ultimul rand, dorinta noastra de a contribui la evolutia dezvoltarii calitative a serviciilor medicale din Romania.

Puteti citi mai multe informatii despre noi pe pagina noastra: www.synevo.ro

Expirat
GESTIONAR  -  SC SYNEVO ROMANIA SRL