de ani Fără Frică...

Publicat 24 Sep 2007 | Expiră 25 Oct 2007

Gestionar Vanzator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii;
- cunostinte operare PC, constituie avantaj experienta in lucrul cu un program de gestiune;
- cunostinte de contabilitate primara;
- experienta in facturare de minim 1 an;
- responsabilitate, rezistenta la stres, atentie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intocmirea documentelor primare din/in programul de gestiune al companiei;
- receptia si livrarea marfii catre clienti;
- responsabilitate privind introducerea datelor;
- inventarierea stocurilor;
- emiterea facturilor;
- consilierea clientilor.

Beneficii:
- mediu de lucru profesionist;
- salariu fix+ comision;
- telefon mobil;
- prime de sarbatori.

Descrierea companiei

Descrierea firmei:

MIDAL Group companie prezenta de peste 13 ani in piata romaneasca de frig industrial, si-a consolidat o pozitie puternica in distributia de echipamente si instalatii frigorifice pentru procesatori, dotari complete pentru comercianti de produse alimentare, retele de magazine, supermarket-uri si hipermarket-uri.

Expirat
Gestionar Vanzator  -  SC Midal Group SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles