Publicat 14 Aug 2019 | Expiră 13 Sep 2019

GESTIONAR - Sibiu

1 post

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare in domeniul economic;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Experienta profesionala intr-o activitate similara;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Spirit de echipa;
- Atentie la detalii si putere de concentrare;
- Orientare spre rezolvarea situatiilor aparute.

Descrierea jobului

- Asigura gestiunea fizica a stocului de produse din magazie si a tuturor mijloacelor fixe si obiectelor de inventar;
- Efectueaza inregistrarea sistematica si cronologica a datelor privind stocurile;
- Realizeaza receptia fizica a produselor in depozit;
- Realizeaza verificarile necesare bunei desfasurari a activitatii (documentele de intrare a marfurilor in magazie, notele de intrare receptie, bonurile de consum etc.);
- Efectueaza lunar inventarul bunurilor si raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune;
- Intocmeste referate de necesitate sau centralizatoare ale referatelor de necesitate pentru produse;
- Colaboreaza cu departamentul Aprovizionare in vederea bunei desfasurari a activitatii de aprovizionare a firmei.

Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

Clinica Polisano este unul dintre cele mai mari grupuri de companii cu activitate in industria serviciilor medicale private din Romania, acoperind majoritatea segmentelor de profil – clinici multispecializate, laboatoare pentru analize, centre de fertilitate, primul spital privat din Romania.

Succesul Clinicii Polisano a fost demonstrat continuu in cei 17 ani de activitate pe piata serviciilor medicale private, fiind asigurat de calitatea ireprosabila a personalului medical, de tehnologia de ultima generatie cu care sunt dotate clinicile si de grija permanenta pentru siguranta si confortul celor care apeleaza la serviciile noastre.

Companie cu capital integral romanesc, Clinica Polisano a jucat permanent un rol de deschizator de drumuri in domeniul serviciilor medicale private, momentele importante din istoria companiei fiind puncte de reper pentru piata romaneasca in ansamblul ei.

GESTIONAR - Sibiu  -  Clinica Polisano

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles