Gestionar / Sef de depozit

terra dent - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte
- Experienta pe un post similar de gestionar (minimum 3 ani)
- Integritate, atenție concentrata și distributivă
- Cunoștințe MS Office
- Dinamic si organizat
- Seriozitate si onestitate
- Abilitate de lucru in echipa
- Creativitate si spirit de initiativa

Descrierea jobului

Activități principale:

- Coordonarea si verificarea activitatii echipei din depozit
- Eliberarea materialele din depozit in conformitate cu comenzile si documentele de iesire a marfurilor din gestiune.
- Efectuarea si verificarea intrarilor si iesirilor de produse din gestiune atat din punct de vedere fizic cat si scriptic
- Receptionarea produsele de la furnizorii interni / externi si confruntarea produselor primite cu datele inscrise in documentele insotitoare
- Participarea la inventarierea depozitului
- Intocmirea rapoartelor de stoc etc.
- Asigurarea integritatii stocului de marfa din punct de vedere cantitativ si calitati

Terra Dent - materiale si aparatura pentru stomatologie si tehnica dentara
www.terradent.ro
Publicat 20 iun. 2022 Reactualizat 18 iul. 2022 Expiră 20 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos