Gestionar-salariu 3500-4000 ron net

Energen Romania SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana integra, atenta, serioasa, energica, punctuala si responsabila.
Initiativa, memorie vizuala buna, spirit organizatoric.
Cunoaste pachetul Office si are experienta cu softuri de gestiune.
Intelege fluxul tehnologic intr-o sectie de productie.
Experienta in gestiune si manipulare marfa.
Permis categorie B. Constituie avantaj detinerea unui permis de stivuitorist.

Descrierea jobului

Urmareste intrarile si iesirile de marfa si tine evidenta consumurilor zilnic.
Urmareste si respecta circuitul documentelor si procedurile de lucru interne ale societatii.
Inventariaza lunar stocul si comunica cu dep de contabilitate diferentele.
Efectueaza marcarea materiilor prime si a marfurilor/produsului finit prin identificare si numerotare
Mentine curatenia la locul de munca.
Manipulare si asezare marfa pe rafturi.

Beneficii oferite:
Pachet salarial atractiv
Tichete de masa
Oportunitati de dezvoltare profesionala si integrarea intr-o echipa dinamica, cu viziune pe termen lung.

Energen - Companie dinamica aflata intr-o crestere continua specializata in proiectarea, fabricarea si comercializarea grupurilor electrogene cu sediul in Chitila. Te asteptam sa ne cunoastem!

Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 29 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.