Publicat 19 Apr 2019 | Reactualizat 17 Mai 2019 | Expiră 20 Mai 2019

Gestionar - punct de lucru Alexandria

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- Persoana organizata si atenta la detalii.
- Abilitati bune de comunicare (scris si vorbit).
- Experienta anterioara in activitati de gestiune/logistica a marfii este obligatorie.
- Bune cunostinte tehnice cu privire la masinile si utilajele agricole/de constructii cormecializate de companie.
- Abilitati de operare a calculatorului (MS Office, Microsoft Outlook) si de a lucra cu sistemele electronice specifice pentru piese de schimb.
- Cunoasterea limbii engleze este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Gestioneaza stocul fizic de piese de schimb aflat in punctul de lucru:
- Preia marfa livrata de furnizori si verifica concordanta dintre actele insotitoare ale marfii si marfa;
- Depoziteaza marfa la locul potrivit in depozit, utilizand eficient spatiul de depozitare;
- Inmaneaza marfa clientilor interni/externi si completeaza documentatia aferenta.
- Vinde clientilor, la punctul de lucru, piese de schimb si/sau consumabile pentru masinile si utilajele agricole/de contructii.
- Se asigura ca personalul departamentului Service si clientii externi dispun de piesele de schimb intr-o maniera eficienta:
- Preia comenzile de piese de schimb, aloca piesele de schimb din stocurile existente sau plaseaza comanda la diferiti furnizori, conform procedurii interne.
- Urmareste si prioritizeaza comenzile, astfel incat sa raspunda in mod optim necesitatilor afacerii.

Beneficii:
- Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu competitiv.
- Oportunitati de training.
- Telefon mobil, calculator.
- Pachet de beneficii atractiv.
- Contract individual de munca.

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.

Expirat
Gestionar - punct de lucru Alexandria  -  SC Titan Machinery Romania SRL