Gestionar productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Are cunostinte de operare Excel (cel putin nivel de baza);
Are cunostinte de gestiune (au un avantaj candidatii ce au avut astfel de responsabilitati);
Cunostintele despre fluxul tehnologic in sectii de productie reprezinta un avantaj;
Are disponibilitate de a lucra in schimburi;

Descrierea jobului

Angajatul va tine o gestiune in format scriptic in format Excel in concordanta cu cea faptica, zilnica pentru:
Intrari-iesiri in productie din depozitul de materii prime
Produse defecte, pe categorii
Intrari-iesiri rework

Noi îți oferim:
- O echipă primitoare și dinamică;
- Posibilități de dezvoltare profesională;
- Stabilitate;
- Pachetul salarial va fi negociat la interviu și corelat cu performanța.

Betty Ice este unul dintre cei mai mari producatori de inghetata din Romania si a fost infiintata in 1994. Incepand cu anul 2018 si-a unit pasiunea pentru inghetata cu grupul Unilever, una dintre cele mai mari companii din lume de bunuri de larg consum.

Daca esti pasionat, muncitor si dornic de noi experiente, vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes si sa impartasesti cu ceilalti gustul fin al produselor noastre, te asteptam sa ne cunoastem.

Vino in echipa Betty Ice!

Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 27 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos