Gestionar marfa

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Abilități de comunicare, organizare, planificare, verificare ;
  • Cunoștințe de operare PC: Microsoft Office, Internet;
  • Atenție la detaliu
  • Persoană dinamică, cu o gândire constructivă, orientată spre rezultate ;

Descrierea jobului

  • Recepționează mărfurile/materialele care sosesc în depozit.
  • Manevrează (ridică) colete cu greutatea cuprinsă între 1 și 30 kg
  • Verifică cantitățile produselor indicate în documentele care le însoțesc și controlează calitatea acestora.
  • Răspunde de depozitarea lor în bune condiții pentru a se evita degradarea.
  • Asigură integritatea tuturor mărfurilor.
  • Periodic verifică stocurile de marfă și materialele ce se află în magazie. Anunță managerul superior când stocurile la anumite mărfuri/materiale se apropie de epuizare.
  • Pregătește coletele cu marfă pentru clienți în baza comenzilor primite de departamentul comercial, întocmește certificatele de conformitate care însoțesc produsele și documentul de transport (awb).

Camp Technical Solutions este singurul reprezentant oficial în România al brandului premium CAMP Safety.

Camp Technical Solutions comercializează echipamente profesionale pentru siguranţa lucrului la înălţime și prestează servicii auxiliare acestui domeniu de activitate (precum inspecţia echipamentelor aflate în uz – află mai multe aici).

Fiind un membru activ în domeniul lucrului la înălțime, Camp Technical Solutions analizează cerințele pieței și reînnoiește constant oferta de produse. Prin implicarea constantă în revizuirea echipamentelor clienților noștri, ne asigurăm mereu că aceștia lucrează cu produse de ultimă generație.

Misiunea companiei este de a aduce pe piaţa de echipamente de lucru la înălţime ultimele inovaţii din industrie. Contribuim astfel la alinierea pieței din România cu standardele internaționale.
Publicat 16 mai 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos