Publicat 25 Nov 2019 | Expiră 26 Dec 2019

Gestionar/Manipulant Depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa Jolly cauta candidatul ideal pentru un post de Gestionar/Manipulant – Depozit, in Cluj.

Competente necesare:

  • Experienta in mediul de depozit.
  • Bine organizat.
  • Un simt dezvoltat de responsabilitate.
  • Abilitati de gestiune a timpului.
  • Competente de baza operare PC (in medii precum Microsoft Office, Microsoft Windows, baze de date).
  • Orientat spre firma, orientat spre client.
  • Sanatos clinic din punct de vedere fizic.
  • Disponibilitate pentru munca fizica.
Competente care constituie un plus:
  • Carnet de conducere categoria B.
  • Certificat/Autorizatie de motostivuitorist sau sa fie dispus sa urmeze cursul de formare.
  • Experienta de gestionar intr-un depozit de marfuri.

Descrierea jobului

Sarcini:

  • Responsabil de gestiunea stocului scriptic/faptic in depozitele Jolly.
  • Responsabil de siguranta stocului din depozitele Jolly.
  • Responsabil de activitatile de incarcare/descarcare si aranjare marfa in depozitele Jolly.
  • Responsabil de predarea scriptica si faptica a marfurilor spre livrare, sau direct catre client.
  • Responsabil de facturarea marfurilor, operatiune care se desfasoara dupa ce marfa de livrat a fost incarcata.
  • Responsabil de inventarul stocului din depozitele Jolly.

Oferta noastra:
Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin:
  • Mediu orientat spre rasplatirea performantelor si dezvoltare profesionala
  • Un spatiu de lucru modern in sediul firmei http://www.jollycluj.ro/sitenou/
  • Pachet salarial atractiv

Import, servicii, distributie, retail si vanzari online in domeniul amenajarilor interioare de baie; obiecte sanitare, baterii sanitare, dusuri, cazi de baie, cabine de dus, paravane de cada, mobila de baie, placi ceramice - gresie & faianta, instalatii, accesorii de baie. Cu o experienta de peste 20 de ani pe piata din Romania, Jolly este un exemplu pentru orice afacere de succes din Romania. Pentru mai multe detalii, va invitam sa vizitati www.jollycluj.ro sau magazinul nostru care se afla in Cluj-Napoca, pe strada Parcul Feroviarilor nr. 15-17.

Expirat
Gestionar/Manipulant Depozit  -  JOLLYCONTOR Impex SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles