Publicat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iul 2019

GESTIONAR/MAGAZINER PIESE AUTO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana care are atentie concentrata si distributiva, dinamism, energie, rezistenta la activitati care presupun efort fizic, memorie vizuala, capacitati de planificare si organizare, abilitati de calcul numeric, aptituni de a lucra cu documente, integritate morala, punctuala.

Descrierea jobului

Primeste piese defecte inlocuite in garantie, le curata si le eticheteaza conform procedurilor;
Primeste dosare de garantii si verifica corectitudinea lor;
Ambaleaza piesele pentru transmitere ;
Pregateste piesele pentru depozitare in vederea casarii;
Caseaza piesele - le scoate din cutii si le preda firmei ce preia deseurile;
Noteaza in centralizator dosarele de garantii decontate;
Face copii la documentele solicitate de partenerii nostri in masura timpului disponibil;
Ajuta la depozitarea in arhiva a documentelor.

Suntem o companie cu o traditie de 28 de ani si o poziție solidă în piața auto de service, piese de schimb, vehicule noi, vehicule de ocazie. Punctul de lucru este situat in Comuna Chiajna, Zona Carrefour Militari.

Expirat
GESTIONAR/MAGAZINER PIESE AUTO  -  SERVICE AUTO SERUS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles