Gestionar magazin materiale electrice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 2500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Sercom Pro Avantaj angajeaza 2 persoane pentru postul de Gestionar magazin materiale electrice: 1 post este disponibil in Radauti, iar cel de-al doilea este disponibil in Gura Humorului.
  • Cautam o persoana care sa detina cunostinte in domeniul electric!
  • Cunoasterea pieței de profil din zona (firme de executie, firme de construcții, electricieni, etc) poate constitui un real avantaj.
  • Experienta pe un post similar poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

Atributii:
  • Oferta solutii clientilor conform necesitatilor acestora;
  • Efectueaza comenzi de aprovizionare;
  • Receptioneaza si aseaza la raft produsele primite de la furnizori;
  • Emite facturi, avize;
  • Depune efort constant pentru a fideliza clientii.

Oferim:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix + procent din vanzarile realizate;
  • Tichete de masa;
  • Prime de Pasti si Crăciun;
  • Teambuilding-uri / evenimente de relaxare oferite de către companie;
  • Oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste care doreste sa devina lider de piata;

Program de lucru:
  • Luni-vineri 07:00 - 16:00;
  • Sambata 07:00 - 12:00.

Detalii se pot oferi la numarul de telefon: 0754390149.

Sercom Electric importă, distribuie și comercializează toate tipurile de materiale și accesorii necesare pentru realizarea și repararea instalațiilor electrice, atât pentru cele de uz industrial, cât și pentru cele de uz rezidențial.

Deservim un număr mare de magazine cu profil electric, prin flota proprie, și comercializăm produsele necesare specialiștilor atât în depozitul nostru regional din județul Suceava, cât și telefonic sau online.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022