Gestionar magazie

CASA AUTO IASI - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Gandire logica, operationala;
  • Cunostinte operare Microsoft Office (Word, Excel);
  • Experienta in utilizarea softurilor de gestiune;
  • Dinamism, seriozitate, corectitudine şi o bună organizare a activităţilor şi a timpului;
  • Capacitate de evaluare, de analiză şi de luare a deciziilor în timp util;
  • Experienţă pe o poziţie similară cel putin 2 ani, constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Răspunde de integritatea valorică și cantitativă a bunurilor aflate în gestiunea sa;
  • Înregistrează în softul informatic specific, deținut de societate, toate intrările și ieșirile de bunuri;
  • Verifică recepțiile de bunuri, în conformitate cu facturile primite de la furnizori;
  • Intocmește și transmite comenzi de piese de schimb'
  • Pastrează evidența solicitărilor de comenzi de piese de schimb/materiale primite, respectiv a comenzilor de piese de schimb/materiale transmise către diverși furnizori.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Zi suplimentară liberă pentru ziua de naștere;
  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou pentru sărbătorile de Paște și Crăciun;
  • Asigurare privată de sănătate.

Descrierea companiei

CASA AUTO

Cu 13 branduri în portofoliu și alături de cel mai mare parc de automobile rulate, Casa Auto este un punct de referință pentru domeniu.

Am dezvoltat, în premieră pentru industria românească, un pol auto, care concentrează în același spațiu majoritatea brandurilor pe care le reprezentăm, respectând în același timp rigorile mărcilor pentru design și funcționalități. Vindem automobile, printre cele mai populare și apreciate mărci, pentru uz personal și comercial, dar cel mai bine ne pricepem la servicii. Avem o abordare umană și flexibilă și gândim mereu soluții care să fie utile clienților. Tot ce am construit în jurul afacerii de vânzare a automobilelor a urmărit să facem din Casa Auto locul, centrul unic, unde clienții vor regăsi opțiuni pentru toate nevoile lor. Grupul integrează, alături de vânzare și service autorizat și profesionist pentru fiecare marcă, servicii rent-a-car și mașină de înlocuire, broker de asigurări auto, un centru de daune, asistență rutieră, parc de mașini rulate și opțiuni pentru finanțare, inclusiv leasing și buy-back. Suntem specialistul nr. 1 în automobile și servicii în Iași și în zona de nord-est a României!

www.casaauto-testergrup.ro

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos