Publicat 26 Ian 2021 | Reactualizat 09 Feb 2021 | Expiră 10 Feb 2021

Gestionar Magazie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare;
Minim 3 ani experienta in gestiune si lucrul cu marfa;
Experienta anterioara cu materiale de constructii constituie un avantaj;
Cunostinte de operare PC (Microsoft Office) – nivel mediu;
Capacitate de planificare si organizare;
Bune abilitati de comunicare;
Capacitate de rezolvare a problemelor;
Capacitate de analiza si lucru cu cifrele;
Atentie la detalii;
Calm si responsabilitate;

Descrierea jobului

Întocmirea documentelor de evidenţă a recepţiilor calitative/cantitative a materiei prime;
Întocmirea avizelor de însoţire a mărfii pentru livrarea produselor din magazie;
Asigurarea evidenţei stocurilor de materii prime şi produse;
Alte activități specifice conform fluxului intern privind recepția, transportul și ridicarea materiilor necesare unității.
Verificarea stocurilor de marfuri, repatizarea si depozitarea in locurile specifice conform procedurilor interne;
Asigura transferurile necesare intre gestiuni pentru pregatirea comenzilor si dispozitii de livrare;
Inventariaza zilnic marfurile inspectand calitativ (vizual) si cantitativ marfurile care intra/ ies in/ din depozit si participa la toate inventarele;
Verifica, atat cantitativ, cat si calitativ bunurile care intra in gestiune cu datele inscrise in actele insotitoare si intocmeste documentele necesare eliberarii bunurilor din gestiune;
Pregateste si verifica documentele de incarcare, livrare si expeditie a marfurilor;
Organizeaza si monitorizeaza activitatea manipulantilor marfa;
Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune si comunica superiorilor in timp util eventualele diferente identificate in gestiune;
Anunta superiorii de orice neregula constata in depozit in conformitate cu responsabilitatile fisei postului.

ALUMART Facades is one of the leading specialty contractors operating in the private sector in Romania. Our company provides a full range of products and services for the entire building envelope: from design, engineering and fabrication to installation services for custom curtain wall systems, aluminium joinery and structural glass façades. We strive to develop façades projects that fulfills the most exacting aesthetic requirements, whilst providing intelligent functionality and a completely effective solution. We operate in a key sector of the industry, and our in-depth understanding of the general practice in the market enables us to deliver façade projects for any type of assets, spanning from office buildings, residential projects, retail schemes, shopping centers, industrial & logistic facilities to institutional and special regime projects.

Expirat
Gestionar Magazie  -  Alumart Facades

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles