Gestionar magazie piese auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu 2700 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Necesită dorință de muncă;
  • Persoană responsabilă si ordonata.
  • Experienta in domeniul auto constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Condiții:
  • Programul 08:30-17:00 de luni pana vineri;
  • Salariu 2.700-3.000 lei net
  • Asigurare medicala clinica privata;
  • Contract de munca perioada nedeterminata.

Responsabilități:
  • Sa introduca facturile
  • Sa eticheteze piesele;
  • Sa le atribuie pe comenzi;
  • Sa scoata facturile de retur din programele furnizorilor;

Toyo Motor Center activeaza pe piata din Romania de 21 de ani si face parte din grupul TOYO GROUP, recunoscut pentru afacerile derulate în diverse domenii precum vânzare și service auto, servicii financiare, servicii de brokeraj dar și servicii de transport aerian de tip VIP Charter.

Companiile din grup sunt: Toyota, Honda, Toyo Aviation, Toyo Motor Broker, Toyo Leasing, Toyo Finance

Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos