Gestionar Magazie - livrare produse finite

Prodvinalco SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- persoana organizata, dinamica si responsabila;
- atestatul de stivuitorist reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Programul de lucru este de 8 ore/zi, de luni pana vineri, intr-un singur schimb.
Repartizarea programului este de la ora 07:30 la ora 16:00, cu o pauza de masa de 30 minute inclusa.

Oportunitati:
Loc de munca stabil
Salariu competitiv
Tichete de masa
Masa calda
Decontarea transportului
Asigurare medicala

Descrierea jobului:
- organizarea echipei din depozitul de produse finite;
- preluarea productiei in depozit;
- organizarea si controlul marfurilor pregatite pentru livrare;
- gestionarea stocurilor/ gestionarea inventarului lunar.

Prodvinalco este unul dintre liderii nationali in industria bauturilor alcoolice. Cultura Prodvinalco se bazeaza pe respectul pentru traditie, incurajarea si rasplatirea performantelor. Mai multe detalii despre societate gasiti aici: www.prodvinalco.ro.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022