Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

GESTIONAR - INDUSTRIA CARNII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE
- Minimum studii medii
- Seriozitate, eficienta, orientare spre rezultat
- Disponibilitate pentru un program de lucru in doua schimburi si lucru in mediu cu temperatura scazuta
- Experienta intr-o fabrica de procesare a carnii reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

DESCRIERE
- Efectueaza receptia si livrarea de materie prima ( carne porc, vita, oaie, etc)
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa, opereaza in stoc miscarile de marfa,
- Efectueaza inventarul stocului de marfa si raporteaza rezultatele activitatii de gestiune a stocului
- Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
- Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor
- Efectueaza transferurile intre sectii

OFERTA
- Pachet salarial atractiv
- Bonuri de masa
- Transport oferit de societate

Fondată in anul 1991, beneficiara unei fabrici moderne de procesare a cărnii din 2007, Integra este unul dintre principalii furnizori de carne de porc, vită și oaie din Romania.

Poziționarea noastră și sistemul logistic dezvoltat ne oferă avantajul de a livra clienților n cel mai scurt timp, pastrand prospețimea și calitatea produselor. Certificările obținute de noi (“High level” International Food Standard – I.F.S.; ISO: 22000/2005; ISO: 9001/2008) atestă standardele inalte de lucru, asigurate de echipa noastră de calitate.

Știind că așteptările consumatorilor nu incetează niciodată să crească, ne preocupăm permanent să construim calitate superioară in tot ceea ce facem.

Produsele Integra sunt obținute in condiții sigure de igienă, din materii prime provenite de la furnizori cu renume. Pastrand specificul tradițional, fără adaosuri de coloranți și aditivi, nu punem in pericol sănătatea consumatorului și calitatea produsului.

Vă invităm să ne cunoașteți!

Expirat
GESTIONAR - INDUSTRIA CARNII  -  INTEGRA SRL