Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Mar 2017

GESTIONAR HALA INDUSTRIALA / MAGAZIONER

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta anterioara intr-o pozitie similara;
- Abilitatea de a gestiona documente;
- Persoana atenta la detalii, analitica, responsabila si organizata;
- Cunostinte de operare PC (Excel / Word -  intermediar);

Descrierea jobului

- Asigura gestionarea fizica a marfii;
- Urmareste comenzile primite;
- Este responsabil de achizitia marfii;
- Urmărește stocurile (intrari / iesiri);
- Intocmeste rapoarte de productie;
- Comunica necesarul de materii prime pentru comenzile lunare;
- Comunica toate informațiile si problemele ivite zilnic către superiori, spre soluționarea imediata;
- Se asigura de buna funcționare a depozitului si de pastrarea in condiții optime a mărfii.

Compania Palmex CM, producatoare de containere metalice modulare si monobloc, a fost infiintata in anul 2011 in Galati si in prezent ocupa un loc important pe piata din Romania in domeniul comercializarii si inchirierii containerelor, indiferent de complexitatea lor.
Incepand din 2015, compania si - a propus sa ocupe un loc important si in domeniul comercializarii profilelor PVC.
Avantaje:
- activitatea se desfasoara intr-o echipa tanara si dinamica;
- sanse de avansare in cadrul societatii;
- desfasurarea activitatii intr -o companie de renume;
- salariu atractiv si motivational.

Expirat
GESTIONAR HALA INDUSTRIALA / MAGAZIONER  -  Palmex CM S.R.L.