Publicat 14 Ian 2020 | Reactualizat 11 Feb 2020 | Expiră 14 Feb 2020

Gestionar - Fabrica Arctic Gaesti

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de liceu cu bacalaureat, preferabil profil tehnic;
Abilitati calculator - pachetul Office, comunicare email;
Capacitate de organizare;
Atenție la detalii;
Integritate, corectitudine.

Descrierea jobului

Realizeaza inventarul fizic al produselor finite din depozit;
Gestioneaza operatiunile de incarcare si descarcare produse, asigurand respectarea cantitatii si calitatii produselor operate in comparatie cu documentele si evidenta din sistemul de gestiune;
Receptia produselor aduse din alte depozite sau importuri directe.

Arctic este una dintre cele mai puternice si performante companii din Romania, fiind lider detasat al pietei locale de electrocasnice, cu o cota de piata de peste 35%. Totodata, Arctic este si cel mai mare producator local de electrocasnice, fabrica de aparate frigorifice de la Gaesti producand pana in prezent peste 25 de milioane de frigidere.

Expirat
Gestionar - Fabrica Arctic Gaesti  -  SC ARCTIC SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles