Gestionar/Depozitar

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii complete;
  • Experiența pe un post similar este un avantaj;
  • Cunoștințe de gestionare a mărfurilor;
  • Seriozitate, responsabilitate și implicare.
  • Îți vom oferi un loc de muncă stabil, cu un salariu motivant și un colectiv energic și unit!
  • Bonuri de masa:20 lei

Descrierea jobului

  • Descărcarea coletelor primite de la producător, verificarea acestora și pregătirea coletelor pentru expediere;
  • Scanarea articolelor pentru introducerea lor în gestiunea depozitului, sortarea articolelor pe diverse criterii, repartizarea lor conform listelor, alarmare și etichetare;
  • Verificarea și evidența documentelor asociate intrării/ ieșirii produselor din cadrul gestiunii;
  • Asigurarea fluxului de intrări-ieșiri marfă, conform reglementărilor interne;

Compania ARIDON a fost înființată în anul 1992 în Republica Moldova, și în prezent activează cu succes în mai multe domenii de activitate.
Cea mai mare realizare a companiei noastre este importul de articole de îmbrăcăminte și accesorii și dezvoltarea rețelei de magazine ARIDON. Colecțiile noastre sunt adaptate necesităților de zi cu zi, dar și celor mai noi trenduri, astfel în rețeaua de magazine ARIDON puteți găsi articole perfecte pentru fiecare. Astăzi, lanțul de magazine ARIDON numără patru magazine, dintre care trei în Chișinău și unul în orașul Bălți!

Pe lângă dezvoltarea propriei mărci, compania ARIDON este reprezentantul oficial al câtorva branduri cu renume internațional! Printre cele mai cunoscute se regăsesc: Lee, Wrangler, Mavi, Piazza Italia, Levi's, Celio, Colin's, Oodji, OVS Kids, Tally Weijl. Toate aceste branduri se reunesc sub umbrela magazinelor Aridon, dar și ca magazine de sine stătătoare cum este cazul Levi's, Celio, Colin's, Oodji, OVS Kids, Tally Weijl.

Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 20 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos