Gestionar Depozit

SEDA INVEST SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
Atestat de stivuitorist;
Cunostinte avansate de Microsoft Office;
Persoana responsabila, serioasa , capabila sa se adapteze unor tipuri diferite de sarcini; Urmarim sa gasim o persoana care sa completeze un colectiv tanar dinamic cu multa energie;
Să aibe un comportament amiabil, civilizat, corect faţă de clienţi şi coleg;

Descrierea jobului

*Receptie marfa;
*Descarca marfa astfel Incat receptia sa se realizeze in cel mai scurt timp;
*Receptioneaza marfa primita astfel Incat stocul sa fie incarcat;
*Realizeaza retur de marfa astfel Incat sa se respecte procedura interna;
*Reumple raftul de picking astfel Incat sa fie la capacitatea maxima a fiecarei locatii;
*Manipuleaza marfa si o reaseaza astfel Incat sa se optimizeze spatiul de depozitare;
*Emite/Primeste task: Comanda de iesire marfa si o pregateste astfel Incat sa se livreze la termenele agreate;
*Ridica facturile in original de la si le pune in Colet/Palet si aloca soferului/curierului astfel Incat marfa sa fie insotita de toate documentele;
*Incarca masinile cu marfa aferenta rutei/comenzii de transport astfel Incat sa se poata realiza livrarea;
*Realizeaza inventarele de marfa astfel incat sa corespunda fizic si scriptic;
*Ambaleaza marfa astfel incat sa se respecte modul de ambalare si regulile de siguranta;
*Aseaza selectiv deseurile astfel Incat sa fie predate catre firmele de reciclare selectate;
*Zilnic aseaza marfa si asigura curatenia astfel Incat sa se optimizeze spatiul de depozitare iar depozitul sa fie curat;

Beneficii:
Program de lucru de luni-vineri de la ora 08:00 la 17:00; *pauza de masa inclusa in program);
Oferim tichete de masa 20 ron/tichet;
Asigurare medicala privata;

De peste 20 de ani cu profesionalism, Seda Invest livreaza prompt peste 10.000 de repere in toata Romania prin flota proprie. Compania detine două fabrici in care se produc abrazive si echipamente de protectie la cele mai inalte standarde avand o retea de distributie la nivel national cu noua filiale si peste 200 de angajati. Comercializam o gamă larga de produse, prin brandurile proprii, necesare in varii industrii: produse abrazive, echipamente de protectie, organe de asamblare, etansanti siliconici, spume poliuretanice si adezivi, scule aschietoare dar nu ne limităm doar la acestea.

Valorile noastre sunt corectitudinea, munca in echipa şi eficienta. Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii nostri.

Alatura-te echipei noastre de profesioniști, vei avea oportunitatea de a te dezvolta si de a te maturiza intr-o companie de exceptie.

Publicat 30 iun. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos