Gestionar Depozit

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Capacitate de organizare;
  • Simtul responsabilitătii;
  • Atentie la detalii;
  • Receptivitate, corectitudine si orientare către nou;
  • Adaptabilite la desfarurarea activitatii in cadrul unei echipe.

Descrierea jobului

  • Receptionarea / livrarea fizica corecta, cantitativa si calitativa a bunurilor in / din depozit;
  • Operarea zilnica a miscarilor de stoc;
  • Actualizarea zilnica a stocului de marfa;
  • Pregatirea pentru expediere a produselor catre client.
Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Bonuri de masa, prime;
  • Transport decontat;
  • Cursuri de formare profesionala;
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut si dinamic.

European Pastry este liderul de piata in segmentul de donughts congelat in Romania si incepand din luna ianuarie a deschis prima unitate de productie de brutarie si patiserie congelata.

Povestea noastră e dedicată în întregime gustului dulce perfect.
Produsele Dots Original bucură milioane de clienți în toată lumea. Sunt unele dintre cele mai iubite produse de patiserie din România. Produsele Dots Original le găsiti la Mega Image, Billa, Penny și Starbucks.

Filosofia noastra este simplă: varietatea este condimentul vieții! Clasice, îmbrăcate în ciocolată, umplute cu cremă sau presărate cu confetti dulci colorate, produsele Dots sunt desertul perfect în fiecare zi.
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 2 mar. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos