Gestionar depozit

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta minim un an in gestionarea mărfurilor ( receptie produse, transport, depozitare, FIFO, HACCP, curațenie magazii, verificare și evidență termene, participare la inventare);
  • Mimim studii medii;
  • Cunostinte de operare PC (Outlook, Office- Word și Excel);
  • Aptitudini bune de comunicare;
  • Capacitatea de a lucra cu documente;
  • Bun organizator, responsabil, atent la detalii;
  • ​ Cunostinte de limba Engleza la nivel mediu.
  • Rezistență la efort fizic și la activitatea desfășurată în medii reci
  • Cunoștinte aritmentice

Descrierea jobului

  • Receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile si verifica/intocmeste documentele aferente receptiei;
  • Tine evidenta stocurilor prin inregistrarea intrarilor si iesirilor de marfa in programul de gestiune;
  • Intocmeste documentele necesare eliberarii marfurilor din gestiune;
  • Monitorizeaza si descarca magaziile dupa metoda FIFO;
  • Este responsabil de inventarul stocului de marfa;
  • Organizeaza magaziile, le pastreaza curate si in ordine.

Situat in centrul capitalei, hotelul Radisson Blu Bucuresti este foarte aproape de principalele atractii ale capitalei. Hotelul include 487 de camere, de la standard sau business pana la apartamente de 5*. Toate camerele si spatiile publice ofera acces gratuit la internet iar serviciile World Class Health Academy sunt incluse pentru oaspetii hotelului.
​Apartamentele Elite 5* ofera un spatiu de cazare generos si sunt echipate cu o chicineta, creand conditii ideale pentru cazari pe termen lung. Dotat cu 11 sali de conferinte cu lumina naturala, hotelul este spatiul perfect pentru a organiza diferite tipuri de evenimente.
​Piscina in aer liber, gradina spatioasa si Beach Bar creeaza conditii excelente pentru relaxare pe timpul verii. Hotelul detine si un numar de 8 baruri si restaurante cu bucatarie internationala, italiana sau est-mediteraneeana.
​Hotelul Radisson Bucuresti face parte din grupul Carlson Rezidor care este unul dintre cele mai mari si mai dinamice grupuri hoteliere din lume. Dispune de un portofoliu de peste 1.440 de hoteluri operationale si in curs de dezvoltare si acopera 115 tari si teritorii.

Publicat 20 ian. 2022 Reactualizat 19 feb. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos