Gestionar depozit

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3300 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Atenție concentrată și distributivă
  • Responsabilitate și spirit organizatoric
  • Perfecționare la locul de muncă, îndeplinirea sarcinilor în mod corect și în termenele stabilite
  • Proactivitate, inițiativă și foarte bune abilități de identificare și soluționare a problemelor
  • Cunosținte de operare PC
  • Cunoștințe de limba engleză
  • Permis de conducere - categoria B
  • Fară antecendente penale

Descrierea jobului

-Asigurarea gestiunii fizice a stocului de marfă în depozit și eliberarea documentrelor de transfer către clienți
- Introducerea produselor în stoc pe baza documentelor de intrare
- Asigurarea mișcării de stocuri
- Păstrează documentele justificative legate de stocuri
- Participă activ la aranjarea produselor și materialelor din depozit
- Efectuează periodic inventarul stocurilor de marfă
- Utilizează eficient spatiul de depozitare a mărfurilor
- Ambalează si securizeză marfa în vederea livrării
- Raporteză superiorului ierarhic diferențele între marfa fizică și cea scriptică apărute la recepția mărfii.

ARES GROUP este o rețea de centre de cardiologie și radiologie intervențională, lider pe piața din România in soluții terapeutice premium, care păstrează integritatea anatomică a pacientului. ARES GROUP operează în București, Cluj Napoca, Pitești, Constanța și urmărește deschiderea altor centre noi în țară. Misiunea ARES în România este să asigure accesul unui număr cât mai mare de pacienți la tratamente inovatoare și solutii terapeutice personalizate. De-a lungul celor peste 10 ani de activitate, la ARES au avut loc 14 premiere medicale naționale și internaționale.

Publicat 30 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos