Gestionar Depozit

SMP Fulfillment - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm colegi în echipa de gestiune din depozitul nostru de articole de mobilier!
Dacă ești o persoană harnică, îți place să muncești în echipă și îți cauți un loc de muncă pe termen lung, uită-te peste descrierea de mai jos și dă-ne oportunitatea să te cunoaștem!

Cerințe:
Studii superioare
Persoană cu simț al răspunderii, organizată și atentă;
Abilități de comunicare și colaborare cu colegii din echipă;
Experiență pe un post similar – constituie avantaj;
Atestat stivuitorist – nu este obligatoriu dar reprezintă avantaj;

Descrierea jobului

Obiectivele generale ale postului

Realizarea obiectivelor postului
Gestionarea performantelor echipei
Comunicarea cu celelalte departamente
Respectarea regulamentelor si legislatiei

Obiectivele specifice ale postului

A) Sarcini si responsabilitati privind realizarea obiectivelor postului:
1. circulatia marfurilor:
a. asigura receptia gestiunea fizica a stocului de marfa astfel incat raspunde de inregistrarile in stoc
b. asigura miscarea stocurilor(iesiri ,transfer) de marfa astfel incat raspunde de livrarea marfurilor catre clienti,terti conform documentelor si in timpul stabilit

2. managementul inventarului:
a. asigura stocul fizic si faptic fara a exista diferente astfel incat sa se evite situatiile in care clientii sau tertii sa inregistreze marfurille cu diferente sau lipsuri ceea ce vor perturba bunele colaborari

3.managementul depozitului:
a. asigura depozitarea marfurilor conform planogramei depozitului a.i sa respecte fluxul stabilit

B) Sarcini si responsabilitati privind Gestionarea performantelor echipei:
a. prezinta zilnic echipei (operatori, pickeri, manipulanti,stivuitorist, etc.i) planul de activitati,obiective a.i fiecare membru sa isi indeplineasca obiectivele
b. realizeaza si implementeaza planuri de instruire cu angajatii din subordine a.i sa ridice performantele acestora

C) Sarcini si responsabilitati privind comunicarea cu celelalte departamente
D) Sarcini si responsabilitati privind respectarea regulamentelor si legislatiei
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos