Publicat 14 Ian 2021 | Expiră 13 Feb 2021

GESTIONAR DEPOZIT

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Administrativ / Logistica

Candidatul ideal

Daca ai urmatoarele calitati, aplica la postul nostru deschis dе
GESTIONAR DEPOZIT :

Persoana dinamica
rezistenta la stres
spirit dе echipa
seriozitate si promptitudine
spirit organizatoric

Descrierea jobului

  • Atributii principalе GESTIONAR DEPOZIT :
Gestionarul depozitului Ferroli i se subordoneaza Sefului de Depozit
Buna organizare a echipelor de stivuitoristi/ manipulanti in vederea intrarii/ iesirii de marfa si asigurarea unei bune desfasurari a activitatilor generale din depozit, gestionarea eficienta a timpului de lucru
Indeplinirea tuturor sarcinilor trasate de catre seful ierarhic
Verificarea produselor intrate/ iesite din punct de vedere cantitativ/ calitativ, verificarea documentelor, anuntarea diferentelor si urmarirea reglarii acestora, intocmirea documentatiei aferente
Optimizarea spatiului, asigurarea ordinei si curateniei prin organizarea echipelor de stivuitoristi/ manipulanti
Respectarea standardelor de inmagazinare transmise de catre seful ierarhic
Asigurarea permanenta a acuratetei stocului din gestiune, participarea activa la inventare periodice
  • Avantаje:
Experienta operatiuni generale depozit: picking, formatare paleti, infoliere, etichetare, etc.
Atestat stivuitorist
Cunostinte de operare in program/ soft gestiune (receptii/ avize)
  • Beneficii
Conditii atractive
Lucrul intr-o echipa unita si intr-o companie de prestigiu

In cazul in care aplicati pentru acest post, va informam ca vom prelucra datele Dvs. cu caracter personal incluse in CV-ul transmis, strict in scopul procesului de selectie a candidatilor.

Ferroli Romania, infiintata in 1998, functioneaza ca filiala nationala a Grupului italian Ferroli.
Compania noastra furnizeaza echipamente de incalzire si climatizare:
Incalzire Rezidentiala/ Industriala
Climatizare Rezidentiala/ Industriala
Sisteme Solare
Pompe de caldura

GESTIONAR DEPOZIT  -  FERROLI ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles