Publicat 14 Ian 2021 | Expiră 14 Feb 2021

GESTIONAR DEPOZIT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ELGEKA-FERFELIS ROMANIA, companie multinationala din domeniul FMGG, angajeaza gestionar pentru depozitul din Oradea cu urmatoarele atributii:

- efectueaza receptia cantitativa si calitativa a marfurilor
- raspunde de gestionarea intregului stoc;
- coordoneaza activitatea in depozit
- verifica orice iesire/livrare de marfa in raport cu documentele de livrare

Descrierea jobului

Se cere:

- experienta anterioara in gestiune si activitatea din depozit, de preferat la o firma din FMCG
- minim studii medii
- bun organizator, ordonat, capabil sa lucreze sub presiune

Se ofera:

- salariu atractiv, bonusuri si bonuri de masa
- reduceri la produsele comercializate de companie

ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA este una dintre cele mai mari companii de distribuție din România cu o experiență de peste 20 de ani in FMCG, oferind servicii de vânzări și merchandising de talie mondială, marketing și marketing comercial, servicii de planificare financiară și servicii complete de logistică și distribuție prin intermediul celor 12 filiale din Bucuresti si principalele orase ale tarii. Printre cei mai importanti furnizori distribuiti se gasesc: Shell, Henkel, 3M, Cream-Line, Indomie, Aroma Cosmetics, Melitta, Coseli, Septona.

Expirat
GESTIONAR DEPOZIT  -  SC ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles