Publicat 03 Feb 2020 | Reactualizat 04 Mar 2020 | Expiră 05 Mar 2020

Gestionar depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai cunostinte de logistica, transporturi, gestionarea stocurilor si operare PC,esti o persoana foarte organizata, dornica sa invete permanent lucruri noi si care lucreaza bine in echipa atunci esti colegul ideal pentru echipa Elegance Decor.
Vino alaturi de noi sa cream impreuna frumusete si confort in amenajarile interioare!

Descrierea jobului

Ce vei face:
Vei coordona si gestiona activitatea din depozitul logistic al companiei prin:

- Organizarea eficienta a activitatii de depozitare si transport;
- Analiza si optimizarea costurilor de depozitare si transport;
- Înregistrarea avizelor în aplicatia de contabilitate şi scăderea din stoc a mărfurilor;
- Pregatirea coletelor şi AWB-uri în vederea livrării mărfii;
- Inventarierea lunar a stocurile conform procedurilor;
- Descărcarea, recepţia şi aranjarea mărfii pe locaţii;
Programul nostru de lucru este: luni- vineri 09:00-18:00 cu pauză de masă 1h.

Cum iti rasplatim rezultatele:
Avand in vedere ca tu vei contribui la succesul firmei, apreciem munca ta si iti oferim:

- Salariu atractiv;
- Asigurare medicala premium;
- Smart Phone
- Prime de Paste si de Craciun;
- Team Building-uri anuale si iesiri periodice cu echipa Elegance-Decor;
- Programe de dezvoltare profesionala si personala.

​Elegance Decor se mandreste cu un bogat portofoliu de produse profesionale premium destinate amenajarilor interioare - profile decorative profesionale, tapet, profile de fatada, vopsea decorativa, corpuri de iluminat si accesorii.
Colaboram si cream proiecte de succes cu arhitecti, designerii de interior, firmele de specialitate, constructorii si dezvoltatorii imobiliari.
Derulam activitatea la nivelul intregii tari iar planurile viitoare sunt de extindere.
Suntem recunoscuti de clientii si partenerii nostri pentru: calitate, profesionalism, responsabilitate si inovatie.

Ne-am bucura sa te avem alaturi de noi si sa cream impreuna frumusete si confort in amenajarile interioare, proiect cu proiect!

Expirat
Gestionar depozit  -  SC ELEGANCE DECOR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles