Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

GESTIONAR DEPOZIT

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
  • experienta minim 2 an in domeniu;
  • cunoasterea principiilor de gestiune;
  • bune cunostinte PC ( MS Excel);
  • persoana comunicativa, organizata, energica si responsabila;
  • domiciliul stabil in Iasi;
  • atestat stivuitorist - constituie un avantaj;

Descrierea jobului

  • gestiunea produselor: materiale,materii prime, ambalaje;
  • receptioneaza si verifica marfa primita;
  • organizeaza spatiul in vederea depozitarii produselor pe categorii;
  • pregateste comenzile conform facturilor/ avizelor emise;
  • completarea corecta a rapoartelor ce tin de gestiune, in format electronic;
  • realizeaza inventarierea periodica a stocurilor de marfuri existente in depozit;
  • rezolvarea situatiilor problematice care apar in activitatea curenta;

Grupul Agropan - Panifcom este unul dintre cei mai importanti angajatori din Iasi, avand peste 500 de angajati.
Suntem unul dintre jucatorii importanti pe piata locala si regionala de panificatie, iar prin proceduri clare, focus pe dezvoltare constanta si perfectionarea competentelor, detinem un sistem de control performant al proceselor de productie.
Grupul Agropan - Panifcom ofera oportunitati deosebite de dezvoltare, intr-un mediu propice performantei individuale.

Expirat
GESTIONAR DEPOZIT  -  SC AGROPAN IMPEX SRL IASI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles