Publicat 29 Mar 2019 | Expiră 29 Apr 2019

GESTIONAR DEPOZIT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta relevanta in gestionarea de bunuri - OBLIGATORIU !!!
Constituie avantaj - autorizatie - motostivuitor
Constituie avantaj - experienta - consumabile de sudura
Cunostinte PC - pachet Office; cunoasterea programului WinMentor poate constitui un avantaj
Persoana dinamica, responsabila, ordonata,calculata
Disponibilitate la efort fizic
Domiciliu : Buzau

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
- Respectarea legii gestiunii;
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
- Asigura rotatia stocurilor conform principiului FIFO;
- Expediaza/pregateste marfa catre clienti;
- Tine evidenta certificatelor de calitate
- Coordoneaza activitatatea din depozit;
- Depoziteaza materialelor in conformitate cu prevederile legale si normele in vigoare;
BENEFICII :
Salariu : se va negocia in urma interviului
Bonuri masa : Da
Masa : asigurata zilnic de catre companie
Bonusari/prime : Bonusuri stabilite pe criterii de performanta
Program : 08.00 - 17.00 (fara week-end)

Firma multinationala, lider la nivel european si mondial, prezenta pe piata consumabilelor de sudare , angajeaza pentru filiala din Romania - GESTIONAR - depozit BUZAU

Expirat
GESTIONAR DEPOZIT  -  voestalpine BOHLER WELDING ROMANIA SRL