Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Gestionar Depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii liceale
  • Capacitate de organizare a timpului,sarcinilor si locului de munca,abilitati de munca in echipa ,buna colaborare cu managementul si colegii,
  • Integritate seriozitate si implicare
  • Fara cazier
  • Permis de conducere cat B respectiv autorizatia ISCIR de stivuitorist reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului
-preia livrarile de la furnizori
-verifica corectitudinea cantitatilor
-introduce facturi in sistem (nir-uri)
-pregateste marfa pentru livrarea catre client
-elibereaza produse din depozit pe baza de aviz ,factura
-intocmeste avize de insotire a marfii pentru produsele care parasesc depozitul.
-supravegheaza permanent depozitul,nu permite accesul in depozit persoanelor strainesau a personalului societatii decat in scop determinat de serviciu.
-asigura ordinea si curatenia in depozit pentru pastrarea in bune conditii a produselor stocate in depozit
-participa la inventarierea marfii din depozit
-realizeaza raportari in excell si le inainteaza superiorilor

Descrierea companiei

CAEN 1039 - Conservare si prelucrare fructe

Expirat
Gestionar Depozit  -  ITALPROD

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles