de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

GESTIONAR DEPOZIT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana corecta, cu simt al raspunderii;
- Experienţă de lucru în gestionarea stocurilor minim 2 ani
- Atestat de stivuitorist (autorizat ISCIR );
- Permis categoria B
- Respectarea instructiunilor de lucru.
​- Studii medii

Descrierea jobului

- Organizarea depozitului si receptia marfurilor;
- Asigura incarcarea si descarcarea marfii cu ajutorul motostivuitorului;
- Activitati de manipulare a marfii in depozit;
- Gestionarea stocurilor cat si a documentelor specifice;
- Intocmirea de rapoarte lunare

Descrierea companiei

FIrma de productie mase plastice cu sediul in Ghiroda

Expirat
GESTIONAR DEPOZIT  -  NTI Plastic srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles