Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Gestionar depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru fabrica noastra din sat Ditesti, comuna Filipestii de Padure:

- Cel putin studii medii, studii superioare constituie avantaj;
- Experienta in munca / in activitatea de gestionar / in detinerea de gestiune;
- Cunostinte bune de operare PC, experienta in Sap constituie avantaj
- Disponibilitate efort fizic;
- Abilitate de a relationa cu clientii si furnizorii;
- Persoana organizata, atenta la detalii - lucru cu docmente;
- Atitudine pozitiva, spirit de echipa si implicare in activitate.

Descrierea jobului

-Este responsabil de respectarea regulilor de receptie, stocare a produselor si curatenia spatiului de depozitare si cel adiacent;
-Pregateste si participa la inventarele periodice si anuale din depozit;
-Inregistreaza intrarile si iesirile produselor in fisele de magazie in timp real;
-Emite avize de expeditie pentru produsele ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege;
-Desfasoara activitati specifice depozitului: pregatire comenzi,depozitare;
-Verifica concordanta intre evidenta contabila de gestiune si stocurile din depozit ori de cate ori este nevoie;
-Asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita.
-Informeaza directorul de logistica asupra problemelor pe care le constata in in cadrul departamentului si propune masuri de rezolvare;
-Instiinteaza departamentul resurse umane asupra problemelor legate de angajatii din subordine;

Golden Foods este un grup de 3 companii, active in 3 tari: Romania, Grecia si Polonia. Suntem prezenti in toate lanturile de magazine nationale si internationale. Producem, ambalam si distribuim in regiune o mare diversitate de produse, din 6 categorii diferite: Alune traditionale/ Arahide/ Alune nobile, Seminte, Fructe deshidratate, Pufuleti, Chipsuri din cartofi, Snacks-uri din porumb. Avem o grija permanenta pentru calitate si gust!

Valorile noastre:

Calitatea este un cuvant cheie pentru intreaga organizatie. Cuprinde totul: de la siguranta produselor, varietatea gamei, varietatea ambalajelor si atractivitatea lor, la modul rapid in care rezolvam problemele si sugestiile clientilor si partenerilor nostri, asigurand livrari corecte si la timp, oferind un serviciu post vanzare excelent.

Viziunea noastra:

Dezvoltarea unei afaceri solide in segmentul Snacks-urilor, cu o prezenta puternica pe pietele cheie din regiune, devenind PRIMA ALEGERE a consumatorilor, clientilor si furnizorilor nostri.

Expirat
Gestionar depozit  -  Golden Foods Snacks SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles