Publicat 02 Nov 2018 | Reactualizat 18 Nov 2018 | Expiră 02 Dec 2018

GESTIONAR DEPOZIT

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

PROFIL CANDIDAT:

Cautam o persoană energică, cu atenție la detalii, cu abilități de comunicare și relaționare, cu experiență în gestionarea unui depozit de materiale, riguroasă în completarea formularelor necesare desfășurării activității și organizata;
Absolvent/ă de cel puțin studii medii, fără cazier, bun utilizator al computerului și cu abilitatea de a lucra cu un soft specializat în ținerea evidentei stocurilor;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATILE JOBULUI:

Recepție marfa calitativ/cantitativ (reactivi, consumabile și alte materiale), depozitare și trimitere către departamentele interesate a produselor livrate de către furnizori, verificând termenele de valabilitate și în același timp, pregătire pentru transport a materialelor destinate consumului în laboratoarele Synevo din țară;
Asigura menținerea bunelor relații cu furnizorii si companiei și cu clientii interni.

OFERTA NOASTRA:

Bonusuri, lucrul intr-o echipa tanara, intr-o companie internationala, cu un sistem de beneficii colaterale si un salariu motivant

www.synevo.ro

Synevo este liderul în diagnostic de laborator în România și oferă peste 2.000 de tipuri de analize uzuale și avansate, în toate domeniile de diagnostic clinic de laborator. La finalul anului 2017, Synevo România administrează o rețea națională de 16 laboratoare și 78 de centre de recoltare a probelor biologice, efectuând aproape 15 milioane de teste. Synevo România face parte din Medicover – unul dintre cei mai importanți furnizori internaționali de servicii medicale și de diagnostic, înființat în 1995 (www.medicover.com).
Pentru mai multe informații, vizitați www.synevo.ro.

GESTIONAR DEPOZIT  -  SC SYNEVO ROMANIA SRL